Wkrętarka akumulatorowa bosh

Wkrętarka akumulatorowa bosh

Posiadanie wkrętarki na akumulator to bardzo duże ułatwienie wszelkich prac. Jeżeli od czasu do czasu musimy złożyć meble, przykręcić półkę albo dokonać jakiś napraw przy samochodzie, to posiadanie takiego urządzenia znacznie ułatwi nam pracę. Przede wszystkim nie będziemy musieli przejmować się kablem, który normalnie obecny jest przy wiertarce. W przypadku gdy w naszych rękach znajduje się wkrętarka akumulatorowa Bosh nie musimy w ogóle przejmować się zasilaniem sieciowym. Urządzenie będzie działać wszędzie, dzięki zastosowaniu wydajnej baterii.

By urządzenie zawsze działało, producent najczęściej dodaje do niego dwie baterie. Dzięki temu gdy jedna zostanie rozładowana, możemy umieścić ją w ładowarce a w tym czasie korzystać z drugiej. W ten sposób nie tracimy kilkudziesięciu minut, a czasem nawet kilku godzin, na ponowne naładowanie akumulatora. Ładowarkę warto mieć zawsze pod ręką, dzięki temu nasza wkrętarka akumulatorowa Bosh będzie zawsze mogła zostać podładowana, jeżeli zabraknie nam energii w obydwu bateriach.

Jeżeli często pracujemy daleko od domu i sieci energetycznej, ładowanie baterii możemy bez problemu przeprowadzać także w samochodzie. Za pomocą specjalnej przejściówki do gniazda zapalniczki, umieścimy bez problemu ładowarkę na pokładzie pojazdu i naładujemy baterie jadąc. Właśnie dzięki temu wkrętarka akumulatorowa Bosh jest tak chętnie wybierana przez osoby, które lubią majsterkować na działkach, gdzie nie mają dostępu do energii elektrycznej. Aby naładować ponownie baterie wystarczy włożyć je do ładowarki w samochodzie i ewentualnie uruchomić silnik na krótki czas.